Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ik wil dood maar eerst een bord tteokbokki[e-boek e-boek]

Se-Hee Baek

Ik wil dood maar eerst een bord tteokbokki
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789463376990
Auteur(s) : Se-Hee Baek
Taal : Nederlands
Onderwerp : Waargebeurde verhalen
Thema : Psychologie
Uitgever : Pelckmans uitgevers
Verschenen : Juni 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 212
Beschrijving

Baek Se-hee is een succesvolle jonge socialmediadirecteur bij een uitgeverij wanneer ze een therapeut zoekt voor haar depressie - of hoe moet ze het noemen? Ze voelt zich somber, angstig en eindeloos onzeker, maar blijft tegelijkertijd zeer streng voor zichzelf en voor anderen. Ze weet haar gevoelens te verbergen op het werk en bij vrienden, maar die inspanning is uitputtend en houdt haar tegen om echt met mensen te connecteren. Er is duidelijk meer aan de hand.

Maar als alles zo hopeloos is, waarom heeft ze dan wel nog steeds zin in haar favoriete maaltijd: tteokbokki, de heerlijke pikante rijstcakes? Is dit gewoon hoe het leven is? Door haar gesprekken met de therapeut op te nemen en over elke sessie te reflecteren, begint Baek de feedbackloops, reflexmatige reacties en schadelijke gedragingen te ontwarren die haar opgesloten houden in zichzelf.

Een boek om dichtbij te houden in donkere tijden.
Voor iedereen die zich weleens down of alleen voelt.

Velden met een * zijn verplicht