Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Gesprekken met opa[e-boek e-boek]

Raoul de Jong

Gesprekken met opa
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789403176611
Auteur(s) : Raoul de Jong
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Biografie: literair
Uitgever : Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
Verschenen : April 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 88
Beschrijving

Terwijl Raoul de Jong het verhaal van zijn Surinaamse voorouders in elkaar puzzelt voor zijn boek Jaguarman, takelt zijn Groningse opa langzaam af. In veel opzichten zijn Raoul en zijn opa elkaars tegenpolen. Opa Ep is een witte man van 90, die zijn hele leven niet hoefde te koken of schoon te maken en die vrouwen niet vertrouwt achter het stuur. Raoul is 35, van kleur, valt op mannen, heeft geen rijbewijs en huilt om films met Julia Roberts. Maar zijn opa is een van de mensen die Raoul zijn leven gaven.


Wanneer Raoul op een dag opa Ep bezoekt in diens nieuwe kamer in een verzorgingstehuis, is hij warriger en breekbaarder dan ooit. Raoul besluit met hem in gesprek te gaan, nu het nog kan. Om de verhalen van zijn opa's generatie te begrijpen en te bewaren. Met de coronapandemie en de wereldwijde Black Lives Matter-protesten op de achtergrond, praten opa en kleinzoon over leven, dood en alles daartussenin.


Gesprekken met opa, gebaseerd op de stukken die Raoul schreef tijdens zijn opa's laatste levensjaar, is een warm universum vol levenslessen, liefde, tevreden glimlachen en grote en kleine sprookjes.

Velden met een * zijn verplicht