Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

I am a woman now[e-boek e-boek]

Michiel van Erp; Daniëlle Serdijn

I am a woman now
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029586375
Auteur(s) : Michiel van Erp; Daniëlle Serdijn
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : De Arbeiderspers
Verschenen : November 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 176
Beschrijving

Wanneer gynaecoloog Georges Burou in 1956 een praktijk in Casablanca opent waar mannen een geslachtsverandering kunnen ondergaan, verspreidt zijn naam zich snel over de wereld. De befaamde Franse Bambi, de Vlaamse Corinne, de flamboyante Britse April, de Duitse Jean, en de Nederlandse Colette: allen ondernamen ze de tocht naar Casablanca en de illegale praktijk van Burou.

In de herfst van hun leven blikken zij terug. Voelen deze pioniers zich volledig vrouw? Heeft hun keuze de verwachte voldoening gebracht? Na de opzienbarende film van Michiel van Erp is er nu het boek. I am a woman now gaat over het najagen van het haast onbereikbare, over de kloof tussen het realiseren van een droom en de harde realiteit die er soms op volgt. De zeer openhartige gesprekken met deze vrouwen werden opgetekend door Daniëlle Serdijn.

Velden met een * zijn verplicht