Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Alleen maar een fiets[e-boek e-boek]

Wielrennen als lifestyle

Kees de Jong

Alleen maar een fiets
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789026341625
Auteur(s) : Kees de Jong
Taal : Nederlands
Onderwerp : Sport en spel
Thema : Wielrennen
Uitgever : Ambo|Anthos
Verschenen : Augustus 2018
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 165
Beschrijving

Uitgebreide editie. In Alleen maar een fiets schrijft Kees de Jong over een sport die populairder is dan ooit: wielrennen. Dat is natuurlijk te danken aan de goede prestaties van de Nederlandse profwielrenners van de laatste jaren, maar eveneens aan de aanstekelijke en toegankelijke wielercultuur die duizenden mannen en vrouwen fietsverslaafd heeft gemaakt.
Over beginnen met fietsen en de basisbenodigdheden is natuurlijk al genoeg geschreven, daarom maakte wielerjunkie Kees de Jong een boek voor iedereen voor wie fietsen een uiting is van het goede leven, een levenswijze waarbij looks minstens zo belangrijk zijn als hartslag, trapfrequentie, gemiddelde snelheid en het aantal kilometers dat je per jaar aflegt.
Om na te gaan wat het leven als fietser precies inhoudt gaat Kees te rade bij (ex-)profs als Laurens ten Dam, Thomas Dekker, Karsten Kroon en Mathieu van der Poel, en spreekt hij met sleutelfiguren achter de schermen: soigneurs, journalisten, bloggers en materiaalmannen. Alleen maar een fiets van Kees de Jong is een stoer en nostalgisch boek over de liefde voor de fiets.'Een stoer en nostalgisch boek over de liefde voor de fiets.' - Wieler Revue

Velden met een * zijn verplicht