Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Jan Cremer, een leven als 'n komeet[e-boek e-boek]

Gesprekken in Italië

Rob Knijff

Jan Cremer, een leven als 'n komeet
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 10,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462972193
Auteur(s) : Rob Knijff
Taal : Nederlands
Onderwerp : Biografieën literaire auteurs
Thema : Biografie: literair
Uitgever : De Kring
Verschenen : Februari 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Beschrijving

'De belangrijkste levensles is lachen. Dat kost niets. Altijd blijven lachen. Het leven niet te serieus nemen.' JAN CREMER ∗∗∗∗∗ Samen met zijn vrouw Babette woont bestsellerauteur en schilder Jan Cremer een groot deel van het jaar in Italië, op een indrukwekkend landgoed in Umbrië. Cremer ontvangt vier dagen lang drie leden van een Amsterdams fietsclubje en vertelt hun over zijn explosieve leven en werk. De rasverteller vermaakt zijn aandachtige gehoor met het ene na het andere mooie verhaal: over humor en Oranje-meiden, Bob Dylan en Janis Joplin, over Etruskische beschaving en biologische olijfolie, Van Gogh en het Enschedees Mannen- en Knapenkoor, over klimaat, dierenleed, vluchtelingen en gezond eten, en nog heel veel meer.
JAN CREMER, EEN LEVEN ALS 'N KOMEET is een informatief, kleurrijk en anekdotisch boek, waarin inderdaad veel te lachen valt.

Velden met een * zijn verplicht