Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Goed leven[e-boek e-boek]

Met kwetsbaarheid en beperking

Dirk De Wachter; Manu Keirse

Goed leven
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 19,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401470209
Auteur(s) : Dirk De Wachter; Manu Keirse
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geneeskunde
Thema : Omgaan met een beperking
Uitgever : Lannoo Campus
Verschenen : November 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 200
Beschrijving

Wie leeft met kwetsbaarheid en beperking, heeft meer dan wie ook behoefte aan verbondenheid, aan een liefdevolle blik. Als we dát voor elkaar kunnen betekenen, kan leven met kwetsbaarheid en beperking ook goed leven worden.

Leven met een beperking of onomkeerbare ziekte is een voortdurende zoektocht. Als maatschappij moeten we daarvoor attent zijn en beperking in al haar vormen beter benaderen, zowel in een algemene visie op het omgaan met kwetsbaarheid en beperking als in nieuwe perspectieven op herstel.

In dit boek werpen Dirk De Wachter en Manu Keirse een unieke blik op kwetsbaarheid en beperking, en de rol die ze kunnen spelen in onze wereld. Van een brede visie rond inclusie en stereotypen, over concrete onderwerpen als slechtnieuwsgesprekken, dementie of euthanasie bij wilsonbekwaamheid, tot omgaan met een verlies dat nooit eindigt.

Met persoonlijke verhalen van de auteurs, van mensen met een beperking en van hun vrienden, familie- en gezinsleden.

Velden met een * zijn verplicht