Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Jongensjaren[e-boek e-boek]

John Muir

Jongensjaren
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 11,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789086410996
Auteur(s) : John Muir
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Autobiografie: avonturiers en ontdekkingsreizigers
Uitgever : Auteursdomein, Uitgeverij
Verschenen : Augustus 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 200
Beschrijving

John Muir is elf als zijn vader in 1849 besluit om van Dunbar in Schotland te emigreren naar Amerika en er een stuk land te kopen in de onontgonnen wildernis van Wisconsin, een nieuwe wereld met een ongekende rijkdom aan planten en dieren en een waar vogelparadijs, Hier is geen school en geen samenleving meer, alleen maar natuur.

Jongensjaren is geschreven door een van 's werelds grootste natuurbeschermers. Muirs boeken worden gelezen door een miljoenenpubliek, tal van bossen, parken, meren, straten en scholen zijn naar hem vernoemd. Wat het boek actueel maakt is dat het aansluit bij de herwaardering, ook in religieuze kringen, van dieren naar een meer aan de mens gelijkwaardige plaats in het ecosysteem. Maar vóór alles is het gewoon het onvergetelijke levensverhaal van een Schotse jongen die op een avond te horen krijgt: 'je hoeft geen huiswerk meer te maken, morgen gaan we naar Amerika!' en die de oceaan oversteekt naar een avontuurlijk pioniersbestaan in de Amerikaanse wildernis.

Een feest voor elke natuurliefhebber én voor de liefhebbers van een bijzonder levensverhaal.?

Velden met een * zijn verplicht