Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Schrijven met het oerverhaal[e-boek e-boek]

hoe gebruik je thema's uit sprookjes, mythen en sagen

Eisso Post

Schrijven met het oerverhaal
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789045705347
Auteur(s) : Eisso Post
Taal : Nederlands
Onderwerp : Grammatica, lexicografie, rijmboeken, schrijfhulp, taalvaardigheid
Thema : Schrijf- en redactiegidsen
Reeks : De schrijfbibliotheek
Uitgever : Augustus
Verschenen : Februari 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Verhalen schrijven betekent op de rug van anderen staan: gebruik maken van de oerverhalen uit de cultuur. Wie waren J.R.R. Tolkien en J.K. Rowling geweest zonder de Edda en de Keltische mythes? En wie kan nog een verhaal over een jong meisje in een bos schrijven zonder aan Roodkapje te denken?
In Schrijven met het oerverhaal vertelt Eisso Post de achtergrond van al deze oerverhalen en laat hij zien hoe je daarmee in modern proza je eigen verhaal kunt scheppen. Dit boek geeft je niet alleen de ingrediënten, maar ook het bewustzijn welke sprookjes, sagen en mythes in je verhaal op worden gewekt. Vandaar dat dit boek niet alleen voor Fantasyschrijvers is, maar voor alle soorten roman- en verhalenschrijvers.

Velden met een * zijn verplicht