Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Een onmogelijk avontuur

Twee jaar met de auto door 27 Afrikaanse landen

Pim Franssen

Prijs: € 22,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789043931076
Auteur(s) : Pim Franssen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Waargebeurde verhalen: algemeen
Uitgever : Kosmos Uitgevers
Verschenen : Februari 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 320
Afmetingen : 212 x 140 x 25 mm
Gewicht : 408 gram
Beschrijving

Een onmogelijk avontuur is een reisverslag en een persoonlijke reflectie op de hang naar avontuur en het verlangen om alleen te zijn.

In 'Een onmogelijk avontuur' beschrijft Pim Franssen zijn reis van twee jaar en twee dagen door 27 Afrikaanse landen in een oude Land Cruiser. Zijn tocht leidt van de woestijn en de savannes in Zuidoost-Afrika naar Kaapstad en via het chaotische West-Afrika terug naar Nederland. Onderweg wachten hem vele beproevingen, zoals een rivier vol krokodillen, een sneeuwstorm op Mount Kenya en een web van lokale corruptie, die hem uitdagen zijn leven onder ogen te zien. Dit dwingt hem na te denken over zijn eigen achtergrond, zijn vooroordelen en waar hij nou eigenlijk naar op zoek is.

'Een heerlijk Afrikaans reisverhaal waarin heikele belevenissen worden afgewisseld met diepgravende bespiegelingen over de filosofie van het reizen. Pim is een aangename rijder!' - Abdelkader Benali

Velden met een * zijn verplicht