Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Reis![e-boek e-boek]

alleen over de wereld

Sara Kee

Reis!
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789038895130
Auteur(s) : Sara Kee
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : Nijgh & Van Ditmar
Verschenen : Mei 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Alleen op reis gaan is de ultieme beleving van vrijheid, maar ook een onvermijdelijke confrontatie met jezelf. Sara Kee heeft in haar korte volwassen leven de meest uiteenlopende reizen gemaakt. Zo ging ze mediteren in India, liften door Spanje, studeren op Cuba, werken in Kenia en feesten in Brazilië.

Onderweg is zij tot de ontdekking gekomen dat alle reizigers weliswaar een uniek avontuur meemaken, maar dat zij door dezelfde achtbaan van emoties denderen: ze moeten vreemden tot vrienden maken, hun zorgen loslaten, van zich af bijten, het nu beleven en ondertussen ook nog eens genieten.

Velden met een * zijn verplicht