Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Op de tram[e-boek e-boek]

een jaar als conducteur in Amsterdam

Jorie Horsthuis

Op de tram
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789026325557
Auteur(s) : Jorie Horsthuis
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : Ambo
Verschenen : Oktober 2011
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Hij is duur, rijdt nooit op tijd en het personeel is onbeschoft - het zijn de bekende klachten over de Amsterdamse tram.
Om de stad en haar bewoners beter te leren kennen, liet journaliste Jorie Horsthuis zich omscholen en werkte in 2010 een jaar als conductrice bij het Amsterdamse Gemeentevervoerbedrijf (GVB). 'Op de tram' krijgt ze te maken met scheldende en spugende passagiers, moppentappers, zwartrijders, praatjesmakers en ouders die hun kinderen per ongeluk op de halte vergeten.
Op de tram is ook een portret van het GVB, dat in 2010 roerige tijden doormaakte: niet alleen werd de OV-chipkaart definitief ingevoerd, ook besloot het kabinet-Rutte dat het GVB de concurrentie met commerciële bedrijven aan moet gaan. Als conducteur had Jorie Horsthuis de unieke kans om deze ontwikkelingen van binnenuit te volgen. Met collega's van uiteenlopende pluimage voert zij bijzondere gesprekken over hun onzekere toekomst. Maar ook over voetbal, politiek, de liefde, chagrijnige passagiers en de mooie kanten van het trambestaan.
Klik hier om het boek te reserveren

Velden met een * zijn verplicht